Маестро Гауда сирење (кашкавал) 250гр

250 g
115,00 ден

Maestro Gouda сирење (кашкавал) со 48% масленост.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100588

Опис

Maestro Gouda сирење (кашкавал) со 48% масленост.

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Гауда сирење (кашкавал) 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *