Маестро Гауда сирење (кашкавал) 400гр

400 g
175 ден

Maestro Gouda сирење (кашкавал) со 48% масленост.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31100588-1

Опис

Maestro Gouda сирење (кашкавал) со 48% масленост.

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Гауда сирење (кашкавал) 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *