Вегета Маестро Мелен цимет 45гр

38 g
55,00 ден

Maestro зачини, мелен цимет

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10908

Опис

Maestro зачини, мелен цимет

Дополнителни информации

Тежина 38 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вегета Маестро Мелен цимет 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *