Вегета Маестро Мелен лук во гранули 55гр

38 g
69,00 ден

Maestro зачини, мелен лук

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA24732

Опис

Maestro зачини, мелен лук

Дополнителни информации

Тежина 38 g
Suppliers za lot expiry

Podravka Подравка дооел

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вегета Маестро Мелен лук во гранули 55гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *