Вегета Маестро Оригано 10гр

14 g
65,00 ден

Maestro зачини, дробено оригано

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10906

Опис

Maestro зачини, дробено оригано

Дополнителни информации

Тежина 14 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вегета Маестро Оригано 10гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *