Маестро Павлака 670гр

670 g
55,00 ден

Maestro павлака (млечен крем) од 670 грама.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA29339

Опис

Maestro павлака (млечен крем) од 670 грама.

Дополнителни информации

Тежина 670 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Павлака 670гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *