Маестро Топено сирење 125гр

125 g
39,00 ден

Maestro топено сирење (зденка) во пакување од 125 грама.

Нема на залиха

Опис

Maestro топено сирење (зденка) во пакување од 125 грама.

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Топено сирење 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *