Маестро Тост кашкавал 120гр

120 g
42,00 ден

Maestro тост сирење (кашкавал) исечено на тенки парчина.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101108

Опис

Maestro тост сирење (кашкавал) исечено на тенки парчина.

Дополнителни информации

Тежина 120 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маестро Тост кашкавал 120гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *