Maestro Зачинети компири (Wedges) 2,5кг (Замрзнато)

2.5 kg
275,00 ден

Компир Маестро на парчиња – со сезонски зачини 2,5кг

Потекло: Белгија

Подготовка: 4-6 мин. во фритеза / 15-18 мин. во фурна / 12-15 мин. пржење

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: TIL13156

Опис

Компир Маестро на парчиња – со сезонски зачини 2,5кг

Потекло: Белгија

Подготовка: 4-6 мин. во фритеза / 15-18 мин. во фурна / 12-15 мин. пржење

Дополнителни информации

Тежина 2500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Maestro Зачинети компири (Wedges) 2,5кг (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *