Маги Алпска супа 3 порции

47 g
49,00 ден

Maggi супа

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16622

Опис

Maggi супа

Дополнителни информации

Тежина 47 g
Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маги Алпска супа 3 порции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *