Попуст!
-18%

Маги Пилешка супа со тестенини 4 порции 50гр

50 g
18,00 ден 22,00 ден

Maggi пилешка супа со тестенини 50гр

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15968

Опис

Maggi пилешка супа со тестенини 50гр

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маги Пилешка супа со тестенини 4 порции 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *