Magic Clean Сунѓери во различни бои 10 парчиња

67,00 ден

Нема на залиха

Опис

По употреба, исплакнете го сунѓер и исцедете го. Не користете го на топли површини.
Големина: 9 x 6 x 2,9 cm

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magic Clean Сунѓери во различни бои 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *