Magic Clean Жица за садови 1 парче

40 g
49,00 ден

Има на залиха

Опис

Галванизиран кујнски чистач направен од нерѓосувачки челик. Ги чисти квалитативните и лесно извалканите површини. Не користете на површини чувствителни на гребење.
По употреба, исплакнете со вода и отстранете ги остатоците од нечистотија.
Тежина: 40 гр.

Дополнителни информации

Тежина 40 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magic Clean Жица за садови 1 парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *