Magic Clean Жица за садови 3 парчиња

39 g
60,00 ден

Има на залиха

Опис

Ги чисти квалитативните и лесно извалканите површини. Не користете на површини чувствителни на гребење.
По употреба, исплакнете со вода и отстранете ги остатоците од нечистотија.
Состав: челик
Тежина: 3 x 13 гр.

Дополнителни информации

Тежина 39 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magic Clean Жица за садови 3 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *