Magic Индиски ореви 50гр

50 g
65,00 ден

Панорама Меџик печени солени индиски ореви

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28032

Опис

Панорама Меџик печени солени индиски ореви

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magic Индиски ореви 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *