Magic Печени кикирики во лушпа 450гр

450 g
119,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13901

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

VSR ВСР Дистрибуција и Логистика Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magic Печени кикирики во лушпа 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *