Magic Пржени кикирики 200гр

200 g
59,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13896

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

VSR ВСР Дистрибуција и Логистика Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magic Пржени кикирики 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *