Макс Буковец лут 50гр

50 g
25,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ING16055

Дополнителни информации

Тежина 50 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Макс Буковец лут 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *