Макс Конзерванс 5гр

5 g
ден

Конзерванс – Натриум бенсоат (C7H5NoO2) 5g

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA20379

Опис

Конзерванс – Натриум бенсоат (C7H5NoO2) 5g

Дополнителни информации

Тежина 5 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Макс Конзерванс 5гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *