Макс Палента 450гр

450 g
29,00 ден

Макс Струмица палента

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14501

Опис

Макс Струмица палента

Дополнителни информации

Тежина 450 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Макс Палента 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *