Макс Пченка за пуканки 200гр

200 g
19,00 ден

Макс Струмица Пченица за американски пуканки

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14495

Опис

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Макс Пченка за пуканки 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *