Макс Желатин 10гр

10 g
15,00 ден

Прехранбен желатин во пакување од 10гр произведен од Макс Струмица.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA14480

Опис

Прехранбен желатин во пакување од 10гр произведен од Макс Струмица.

Дополнителни информации

Тежина 10 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Макс Желатин 10гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *