Малешевско Кравјо сирење

400 g
107,00 ден

Вакуумирано парче кравјо сирење од Млекара Делчево со типична тежина од 400 грама (±5%)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA14935

Опис

Дали знаете дека кравјото сирење содржи пониско ниво на масти во однос на останатите видови сирења?
Малешевското кравјо сирење е богато со протеини, витамини и калциум кои се потребни на организмот за извршување на секојдневните активности.

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Малешевско Кравјо сирење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *