Малешевско Мешано сирење (цца 400гр)

400 g
125,00 ден

Вакуумирано парче мешано сирење од Млекара Делчево со типична тежина од 400 грама (±5%)

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA21326

Опис

Малешевско Мешано сирење – класичен избор за вистински љубители на сирење. Перфектен бленд на млека којшто резултира во оптимално ниво на масленост и одличен вкус.

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Малешевско Мешано сирење (цца 400гр)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *