Mama’s Домашен благ ајвар 550гр

550 g
299,00 ден

Мамас ДОМАШЕН АЈВАР

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA32556

Опис

Состојки: печена црвена пиперка, печен модар патлиџан, сончогледово масло и морска сол.

Дополнителни информации

Тежина 550 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mama’s Домашен благ ајвар 550гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *