Mama’s Домашен лут ајвар 290гр

290 g
195,00 ден

Мамас ДОМАШЕН АЈВАР

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31630

Опис

Состојки: печена црвена пиперка, печен модар патлиџан, сончогледово масло, морска сол и феферони.

Дополнителни информации

Тежина 290 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mama’s Домашен лут ајвар 290гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *