Mama’s Домашен лут ајвар 550гр

550 g
299,00 ден

Мамас ДОМАШЕН АЈВАР

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA32557

Опис

Состојки: печена црвена пиперка, печен модар патлиџан, сончогледово масло, морска сол и феферони.

Дополнителни информации

Тежина 550 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mama’s Домашен лут ајвар 550гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *