Mama’s Домашна лутеница 550гр

550 g
319,00 ден

Мамас ДОМАШНА ЛУТЕНИЦА

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA31150

Опис

Состојки: печена пиперка, доматно пире, сончогледово масло, феферони, лук, магдонос, морска сол и шеќер.

Дополнителни информации

Тежина 550 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mama’s Домашна лутеница 550гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *