Мангостин од Индонезија цца 260гр

300 g
369 ден

РАЧНО ОДБРАНО е програма на Paket.mk која гарантира дека за секоја нарачка се одбираат најдобрите парчиња кои се достапни во моментот – исто како што би одбрал и најпребирливиот купувач.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: FRE00313

Дополнителни информации

Тежина 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мангостин од Индонезија цца 260гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *