Маринирана јунешка кременадла (цца. 800гр) 1 парче

475,00 ден

  • За варење
  • За печење
  • За пржење
  • За скара
Избриши

Маринирана јунешка кременадла цца. 800гр (разликата во грамажа може да биде +/- 100гр). Потекло: Р. Македонија Произведува: Кланица Малеш – Бреза

Шифра: AND10010 Категорија:
Прикажи ги сите резултати