Марс 70гр

70 g
39,00 ден

Mars чоколаден десерт, 70 грама.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15660

Опис

Mars чоколаден десерт, 70 грама.

Дополнителни информации

Тежина 70 g
Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Марс 70гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *