Martini Vermouth Bianco 1л

735,00 ден

Мартини Вермут Бјанко (бело) од 1 литар.

Категорија:
Шифра: 31101147

Опис

Мартини Вермут Бјанко (бело) од 1 литар.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Martini Vermouth Bianco 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *