McGarlet Polpa di Avocado Авокадо крем 200гр

409,00 ден

Нема на залиха

McGarlet Пулпа од авокадо (авокадо намаз) во пакување од 200g. Состојки: авокадо 98%, регулатор на киселост: аскорбинска киселина, сол. Без конзерванси, без додадени бои.

Прикажи ги сите резултати