Медено срце 350гр

350 g
89,00 ден

Pionir Medeno Srce

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17332

Опис

Pionir Medeno Srce

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Suppliers za lot expiry

Добавувачи во готово

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Медено срце 350гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *