Медено срце Јагода 150гр

150 g
38,00 ден

Pionir Medeno Srce

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 311011745

Опис

Pionir Medeno Srce

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Медено срце Јагода 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *