Merix Лаванда и пачули(јасмин) Прашок за перење 3кг

3 kg
221,00 ден

Мерикс Лаванда и пачули универзален прашкаст детергент за облека за 30 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA27669

Опис

Мерикс Лаванда и пачули универзален прашкаст детергент за облека за 30 перења

Дополнителни информации

Тежина 3000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Merix Лаванда и пачули(јасмин) Прашок за перење 3кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *