Merix Max Effect Јоргован Прашок за перење 8кг

8 kg
529 ден

Мерикс Јоргован универзален прашкаст детергент за облека за 80 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35496

Опис

Мерикс Јоргован универзален прашкаст детергент за облека за 80 перења

Дополнителни информации

Тежина 8000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Merix Max Effect Јоргован Прашок за перење 8кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *