Merix Max Effect Мирис на море Прашок за перење 3кг

3 kg
295,00 ден

Мерикс Мирис на море универзален прашкаст детергент за облека за 30 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34066

Опис

Мерикс Мирис на море универзален прашкаст детергент за облека за 30 перења

Дополнителни информации

Тежина 3000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Merix Max Effect Мирис на море Прашок за перење 3кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *