Merix Max Effect Полско цвеќе Прашок за перење 3кг

3 kg
221,00 ден

Мерикс Полско цвеќе универзален прашкаст детергент за облека за 30 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35019

Опис

Мерикс Полско цвеќе универзален прашкаст детергент за облека за 30 перења

Дополнителни информации

Тежина 3000 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Merix Max Effect Полско цвеќе Прашок за перење 3кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *