Merix Max Effect Полско цвеќе Прашок за перење 8кг

8 kg
529,00 ден

Мерикс Полско цвеќе универзален прашкаст детергент за облека за 80 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36097

Опис

Мерикс Полско цвеќе универзален прашкаст детергент за облека за 80 перења

Дополнителни информации

Тежина 8000 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Merix Max Effect Полско цвеќе Прашок за перење 8кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *