Merz Антибактериски гел за раце со 70% алкохол 500мл

345,00 ден

Мерз дезинфекционо средство за раце со 70% алкохол, алое вера и витамин Е 500ml. Убива 99.9% од бактериите и вирусите.

Прикажи ги сите резултати