Merz Антибактериски гел за раце со 70% алкохол 80мл

95,00 ден

Мерз дезинфекционо средство за раце со 70% алкохол, алое вера и витамин Е 80ml. Убива 99.9% од бактериите и вирусите.

Прикажи ги сите резултати