Мешана салата од млади листови 100гр

128,00 ден

Мешавина од млади листови од рукола, спанаќ, татсој и валеријана (содржината не е стандардна и може да ги вклучува сите или некои од овие состојки)

Потекло: Грција

Воо пакување од 100 грама.

Шифра: ZMA36599 Категорија: Ознака:
Прикажи ги сите резултати