Метро Чоколаден бар 30гр

30 g
12,00 ден

Metro bar

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17852

Опис

Metro bar

Дополнителни информации

Тежина 30 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Чоколаден бар 30гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *