Метро Кохо лосос 1кг (±10%) (Замрзнато)

1 kg
610,00 ден

Свежо замрзнати лосос котлети кохо од Чиле во пакување од 1кг ± 10%.

Нема на залиха

Опис

Метро Кохо лосос риба

ГОЛЕМИНА НА ПАРЧИЊАТА: 60-120 / 200гр.

ПОТЕКЛО: Чиле

ПАКУВАЊЕ: 1кг. ± 10%

 

Дополнителни информации

Тежина 1000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Кохо лосос 1кг (±10%) (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *