Метро Коктел морски плодови 400гр (Замрзнато)

400 g
235,00 ден

Коктел од замрзнати морски плодови во пакување од 400гр.

Има на залиха

Опис

ПОТЕКЛО: Индија

ПАКУВАЊЕ: 400гр

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Коктел морски плодови 400гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *