Попуст!
-4%

Метро Коктел морски плодови 400гр (Замрзнато)

400 g
229,00 ден 241,00 ден

Коктел од замрзнати морски плодови во пакување од 400гр.

Има на залиха

Опис

ПОТЕКЛО: Индија

ПАКУВАЊЕ: 400гр

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

Metro Метро АД Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Коктел морски плодови 400гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *