Попуст!
-5%

Метро Ладно чаден лосос 100гр (Замрзнато)

100 g
185,00 ден 195,00 ден

Нема на залиха

Опис

ПОТЕКЛО: Норвешка

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.