Метро Лигњи сецкани 500гр (Замрзнато)

500 g
339,00 ден

Замрзната сецкана лигња во пакување од 500гр.

Нема на залиха

Опис

Loligo vulgaris

ПОТЕКЛО: Индија

ПАКУВАЊЕ: 500гр.

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Metro Метро АД Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Лигњи сецкани 500гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *