Метро Лосос котлети 600гр (Замрзнато)

600 g
299,00 ден

Свежо замрзнати лосос котлети во пакување од 600 гр.

Нема на залиха

Опис

ГОЛЕМИНА НА ПАРЧИЊАТА: 60-120 / 200гр.

ПОТЕКЛО: САД / Канада

ПАКУВАЊЕ: 600гр.
Нутрициски вредности (100g):

Вода:    68,0 g

Калории:    190 kcal

Протеини:    17,8 g

Маснотии:    13,2 g

Омега 3:    1,8 mg

Дополнителни информации

Тежина 600 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Лосос котлети 600гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *