Метро Ослич 800гр (Замрзнато)

800 g
159,00 ден

Свежо замрзнат ослиќ во пакување од 800гр.

Има на залиха

Опис

Merluccius merluccius

Големина на парчињата: 120-250гр.

Потекло: Аргентина

Пакување: 800гр.

 

Нутрициски вредности (100g):

Вода: 79,0 g

Калории: 92kcal

Протеини: 18,0 g

Маснотии: 2,2 g

Омега 3: 0,4 mg

Дополнителни информации

Тежина 800 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метро Ослич 800гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *